Fatih Kurye

Fatih Kurye 7/24 Moto Kurye Hizmeti

Fatih Kurye

Fatih kurye firması genel olarak müşterilerin acil gönderi taleplerini karşılamak için tercih edilen hizmetlerdir. Bu hizmetler kapsamında gece ya da farklı zaman dilimlerinde hızlı gönderi yapılabileceği gibi, aynı zamanda normal mesai saatlerinde yapılan gönderiler de kurye elemanları ile yerine getirilebiliyor. Aksaray Kurye hizmetler büyükşehirlerde ulaşım zor olduğundan sıklıkla tercih ediliyor.

Kurye hizmetlerine bakıldığında müşteri odaklı farklı türlerin ortaya çıktığını görebilirsiniz. Örneğin gece kurye, arabalı kurye, yaya kurye birçok farklı çeşidi bulunuyor. Bu tür kurye hizmetleri sayesinde değişen müşteri ihtiyaçlarının karşılanması sağlanabiliyor. Günümüzde kurye elemanları önemli evrakları taşımaktan hazır yemek siparişlerini taşımaya varıncaya değin birçok farklı işlevi yerine getiriyorlar.

 

Fatih Kurye Çeşitleri Nelerdir?

Kurye Çeşitleri Nelerdir?

Akşemsettin Kurye çeşitlerine toplu olarak bakıldığında başlıca kurye hizmetlerinin şunlar olduğu ifade ediliyor: moto kurye, arabalı kurye, şehirlerarası kurye, şehir içi kurye, Fatih Vip kurye, ekspress kurye gibi birbirinden farklı hizmetleri kapsayan kurye çeşitleri bulunuyor. Müşteriler fiyat performans açısından nitelikleri değişen bu kurye hizmetlerini talep edebiliyor. Örneğin uygun maliyet ve aynı zamanda hız isteyenler Fatih ekspress kurye ya da moto kurye hizmeti talep edebiliyor. Kurye hizmetlerinin çeşitlerini çeşitli özelliklerine göre maddelendirmek mümkün:

  • Vip kurye en hızlı  ve müşteriye özel kurye

  • Ekspress kurye 2. en hızlı kurye

  • Normal kurye en yaygın kurye

  • Gece kurye- gece siparişleri için kullanılan kurye

  • Fatih Acil kurye acil ihtiyaçlar için tercih edilen kurye

  • Arabalı kurye büyük ebatlı ürünleri taşımak için tercih edilen kurye

  • Şehirlerarası kurye iki şehir arasında taşıma yapan kurye

Kurye Elemanları Neleri Taşıyabiliyor

Cankurtaran Kurye elemanları yasak olan malzemeler dışında kalan her türlü malzemeyi taşıyabiliyorlar. Çeşitli yanıcı ve patlayıcı malzemelerin yanı sıra, para ve değerli eşyalar taşıma kapsamına girmiyor. Bunun dışında yasaklanmamış nitelikte olan tüm malzemeler müşterilerin talep etmesi durumunda taşınabiliyor. Taşınacak ürünün ebatları bu açıdan önem kazanıyor. Eğer taşınacak ürün, büyük ebatlarda ise bu durumda arabalı kurye hizmeti talep ediliyor.

Gündelik hazır yemek siparişleri, elektronik ticaret siparişleri yine yoğun olarak taşınan eşyalar arasında yer alıyor. Genellikle bu çok taşınan maddeleri moto kurye elemanları taşıyorlar. Moto kurye elemanları söz konusu taşıma işlemini hızlı ve sürekli olarak yerine getirerek firmaların pandemi döneminde en büyük yardımcısı oluyorlar.

Kurye Taşıma İşlemi Nasıl Yapılıyor

Alemdar Kurye taşıma işlemleri genel olarak iki türlü yapılıyor. Birincisi müşteriye özel taşıma, ikincisi ise genel taşıma olarak sınıflandırılıyor. Müşteriye özel taşıma işlemi Vip kurye hizmetleri olarak ön plana çıkıyor. Bu taşıma işleminde taşıma yapılırken müşterilerin beklentileri dâhilinde sadece ilgili adrese taşıma yapılarak hızlı bir gönderi sağlanabiliyor. Vip kurye hizmeti için Fatih kurye çağır yapılarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçiliyor.

Normal taşıma işleminde ise Vip taşımaya nazaran taşınma süreleri ile ilgili sorun olmayan çeşitli malzemeler taşınıyor. Bu malzemelerin yanı sıra yaya kuryeler tarafından yapılan taşıma ve dağıtım işleri için genellikle gazete, dergi, broşür ya da el ilanı dağıtımı da normal dağıtım olarak ön plana çıkıyor.

Kaç Türlü Kurye Dağıtımı Bulunuyor

Balat Kurye hizmetleri genel olarak imzalı ya da imzası şekilde dağıtılıyor. İmzalı taşıma işleminde evrakın ya da ürünün teslim edildiğine dair imza alınması şart koşuluyor. İmzalı taşıma işleminin bir alt kolu olan raporlu taşıma işleminde ise taşıma işlemi sırasında ürün tesliminin yapıldığı tarihe göre rapor tutularak göndericiye iletiliyor.

Bu taşıma işlemlerinin dışında imzasız taşıma da sıklıkla görülen taşıma hizmetleri kapsamına giriyor. Bu taşıma işleminde ise kurye elemanlarının yaygın ve çok sayıda ürünü tek seferde dağıtması esas alınıyor. Günümüzde bu tür imzasız ürün taşıma çalışmaları en çok görülen kurye hizmeti olarak ön plana çıkıyor. Birçok firma ürünlerini müşteriye hızlı bir şekilde ulaştırmak için bu hizmeti talep edebiliyor.

Bizleri Facebook Sayfamızdan da Takip Edebilirsiniz…

☎️ 0216 471 66 77 -☎️ 0212 471 66 77 -☎️ 0532 057 36 11 -☎️ 0544 473 66 77 -☎️ 0216 334 13 73

 

+90544 473 66 77
Egenur Kurye
WhatsApp İletişim