Ataşehir Kurye

Ataşehir Kurye Zaman Kazandırır

Ataşehir KuryeAtaşehir Kurye hizmetleri son yıllarda önem kazanan bir hizmet olarak ön plana çıkmıştır. Kurye hizmetlerine genel olarak bakıldığında hızlı ileti, aynı zamanda önemli gönderilerin taşınması ön plana çıkıyor. Birçok kurumsal müşteri ve bireysel müşteri kurye hizmetlerini talep ediyor. Özellikle büyük şehirlerde Namıkkemal kurye hizmetleri yoğun trafik nedeni ile en hızlı gönderi olarak önemli görülüyor.

Ataşehir kurye hizmeti farklı çeşitleri ile nitelenebiliyor. Müşterilerin beklentilerini karşılayan farklı Ataşehir gece kurye hizmetleri gün içinde ya da geceleri hizmet vererek müşterilerin gönderilerini istenilen zamanda teslim ediyor. Gönderinin büyüklüğüne, ebatlarına ve hızlı teslimat özelliklerine göre farklı kurye hizmetleri kullanılıyor. Firmalar düzenli kurye hizmeti alabilmek için Küçükbakkalköy kurye kiralama yoluna gidiyor.

Ataşehir Kurye Çeşitleri Nelerdir ?

Kurye çeşitlerine genel olarak baktığımızda en bilinen kurye hizmeti moto kurye olarak öne çıkıyor. Özellikle paket servis taşımacılığında tercih edilen İstanbul moto kurye hizmetlerini birçok yerde görebilmemiz mümkün. Bunun dışında çeşitli kurye hizmetleri de bulunuyor:

 • Arabalı kurye

 • Yaya kurye

 • Gece kurye

 • Vip kurye

 • Ekspress kurye

 • Şehirler arası kurye

 • Acil kurye

Kayışdağı kurye hizmetleri farklı ihtiyaçlara özel seçilebiliyor. Örneğin, yaya kurye genellikle broşür ya da davetiye gibi acil dağıtım gerektirmeyen ürünlerin dağıtımı için tercih ediliyor. Ataşehir Vip kurye hizmeti en hızlı ve müşteriye özel kurye hizmeti olarak ön plana çıkıyor. Şehirlerarası kurye gönderimi için ise şehirlerarası kurye hizmeti satın alınıyor.

Kurye Hizmetlerinin Faydaları Nelerdir

Kurye hizmetlerinin çok sayıda faydası bulunuyor. Bu faydaları maddeler halinde listelemek mümkün:

 • Kurye hizmetleri hızlı gönderi imkanı sunuyor.

 • Kurye hizmetleri sayesinde çok sayıda insan önemli evraklarını yetiştirebiliyor.

 • Kurye hizmetleri ile müşteriye hızlı gönderi teslimatı yapılarak müşteri memnuniyeti sağlanabiliyor.

 • Trafik yoğunluğunun çok olduğu yerde taşıma için tek seçenek kurye hizmetleri olabiliyor.

 • Kurye dağıtım hizmetleri çok sayıda ürünü mümkün olan en kısa sürelerde dağıtabiliyor.

Kurye hizmetleri ile bu tür faydalar sağlanması son yıllarda bu hizmete olan talebi arttırmış bulunuyor. Büyük şehirlerde bu hizmetin sağlanması ile birlikte gönderilerin tam zamanında istenilen adrese iletilmesi sağlanıyor.

Ataşehir Kurye İle Her Şey Taşınabilir mi?

Kurye elemanları taşınması yasak olan maddeler dışında olan her ürünü taşıyarak iletirler. Bu tür ürünler büyük ebatlı olur ise arabalı taşıma yapılır. Bunun dışında patlayıcı ve yanıcı maddeler, para, ziynet eşyaları gibi ürünler taşıma kapsamına girmiyor. Bu tür taşınması yasak olan maddeler yasalar ile belirlendiğinden Ataşehir kurye firması kesinlikle bu tür ürünleri taşımayı kabul etmiyorlar.

Taşınabilecek ürünler ise çok değişken olabiliyor. Bir evrak İçerenköy kurye elemanları ile taşınabilirken aynı zamanda bir elbise de kurye tarafından taşınabiliyor. Taşınacak ürün ile ilgili tek kıstas müşterinin ya da talepte bulunan firmanın beklentileri oluyor. Bazı firmalar düzenli taşıma hizmeti ile belirli ürünlerin belirtilen sürelerde teslim edilmesini istiyorlar. Bazı ürünlerde teslimat süresi diğerlerine göre daha önemli oluyor.

En Hızlı Kurye Taşımacılığı Hangisi

Ferhatpaşa Kurye teslimat sürelerine baktığımız zaman en hızlı taşıma Vip taşıma ile sağlanabiliyor. Genellikle Vip taşımada 30 dakika içerisinde ürün teslimi gerçekleştiriliyor. Tabii bu süre ortalama bir süre bu sürenin aşıldığı durumlarda olabiliyor. Bunun yanında Ataşehir ekspress kurye hizmeti de hızı ile öne çıkan bir kurye hizmeti olarak görülüyor.

Ekspress kurye hizmetlerinde teslimat süreleri 90 dakika kadar olabiliyor. Normal moto kurye elemanları ise yaklaşık olarak 2 ile 3 saat arasında bir sürede teslimat yapabiliyorlar. Müşteriler ihtiyaçlarına özel gönderi sürelerine bakarak teslimat için kurye elemanlarından gönderi talebinde bulunabiliyorlar.

Milenyum Kurye Bir EGENUR KURYE Yan Kuruluşudur.

Gaziosmanpaşa Moto Kurye

☎️ 0216 471 66 77 –☎️ 0212 471 66 77 –☎️ 0532 057 36 11 –☎️ 0544 473 66 77 –☎️ 0216 334 13 73

+90544 473 66 77
Egenur Kurye
WhatsApp İletişim