Kurye Hizmetleri

Moto Kurye
Moto Kurye, hizmeti günümüzde artık vazgeçilmez bir ihtiyaç olarak kargolar yerini almaya başlamış daha hızlı ve daha güvenli bir ulaştırma aracıdır. Moto Kurye hizmeti ile kargoların aksine aynı gün içerisinde bir kaç saatte İstanbul'un bir ucundan diğer ucuna gönderi yapabiliriz.

Ekspres Kurye
Ekspres Kurye, hizmetinde gönderinizi teslim alan moto kurye ekibimiz sadece size özel teslimat yapacağı için 90 dakika içerisinde gönderinizi adresine teslim eder. Bu hizmeti özellikle acil ve hususi evraklarınızın ve gönderilerinizin teslimatında seçmenizi tavsiye ederiz.

Acil Kurye
Acil Kurye, hizmeti ekspres kurye hizmeti gibi yine size hususi hizmet veren vip kurye gönderim şeklidir. Süper hızlı diye tabir ettiğimiz sınıfta yer alan bu hizmette gönderileriniz en geç 45 dakika içerisinde gitmesi gereken adrese götürülerek teslimat gerçekleştirilir.

Gece Kurye
Egenur Kurye olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve işlerinin aksamaması için gece gündüz yedi gün 24 saat kurye taşıma hizmeti vermekteyiz.

Arabalı Kurye
Arabalı Kurye, hizmeti motorsikletli kuryelerce taşınamayacak türde ve büyüklükteki gönderilerinizin paketlerinizin buna uygun araçlarla taşınması ve aynı gün içerisinde teslime dilmesi şeklinde gerçekleştirilen kargolara alternatif bir taşıma hizmetidir.

Yaya Kurye
Yaya Kurye, Kredi ve banka kartları, hesap ekstreleri, broşür, katalog, dergi, süreli yayınlar, toplantı ve kutlama davetiyeleri gibi gönderilerin birbirine yakın noktalar arasında teslim edildiği en ekonomik kurye hizmetidir.

Kurye Kiralama
Kurye Kiralama, hizmeti gümrük yada çok fazla gönderi yapması gereken işletmelerin sürekli hazırda kurye bulundurma ihtiyacını gidermek için ortaya çıkmış bir hizmettir. Kurye Kiralama hizmeti ile şirketinizde bulunacak personelimiz sadece sizin gönderileriniz için hizmet verir.

Kurye Hizmetleri

Sosyal Ağlar

Egenur Kurye Facebook Egenur Kurye Twitter Egenur Kurye Google+ Egenur Kurye Pinterest Egenur Kurye - Sitemap


Kurye, Egenur Kurye, Kurye Kiralama

İletişim Bilgileri

Sayfa Başı