Arabalı Kurye

Arabalı Kurye, hizmeti motorsikletli kuryelerce taşınamayacak türde ve büyüklükteki gönderilerinizin paketlerinizin buna uygun araçlarla taşınması ve aynı gün içerisinde teslime dilmesi şeklinde gerçekleştirilen kargolara alternatif bir taşıma hizmetidir.


Arabalı Kurye ile hertürlü gönderiniz evraklarınız değerli eşyalarınız büyük hacimli gönderileriniz vb . araçlı kurye evraklarınız firmamızdan gönderilen bir araçla evrağınız sizin firmanızdan teslim alınır ve direkt olarak evrağınızın teslim olacağı adrese götürülüp evrağın teslimatı yapılır araç kurye de ücretlendirme ise normal gönderinin 4 katıdır Araçlı kurye ler gün içerisinde gelen siparişler üzerine adresinize yönlendirilir.


Arabalı Kurye fiyat tarifesi moto kurye fiyatının 4 katıdır. Ancak 150 kg yada 250 desiden (uzunluk 130 cm 80 yükseklik veya genişlik sınırı vardır) bu tüm kurye firmalarında geçerli olmaktadır gereğinden fazla büyük ve ağırlık bakımından daha fazla ağır olan gönderilerin ücreti araç kurye söforu tarafından belirlenir.


Alo Egenur Kurye

Arabalı Kurye

Sosyal Ağlar

Egenur Kurye Facebook Egenur Kurye Twitter Egenur Kurye Google+ Egenur Kurye Pinterest Egenur Kurye - Sitemap


Kurye, Egenur Kurye, Kurye Kiralama

İletişim Bilgileri

Sayfa Başı